Dla zwierząt Akcesoria dla zwierząt Kuwety

PetKit Purobot Max Pro 2

PetKit


2087.38 zł 2299.00 zł szt

Historia cen

+10%
Cena tego produktu wzrosła w ostatnim czasie o 10%
  • Najniższa cena w historii: 2069.00 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2069.00 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Gwarancja: 24 miesiące
Zgodność z aplikacją: PETKIT
Kompatybilność aplikacji: iOS od wersji 14.0, Android od wersji 5.0
Interoperacyjność 3 - tekst 1: 0
Interoperacyjność 4 - tekst 2: 0
Interoperacyjność 6 - link do strony producenta: https: //www.petkit-eu.com/products/purobot-max-pro-2-automatic-cat-litter-box
Model - relacje: brak
Opis: 0
Pojemność: 76 l cylinder
Przeznaczenie: dla kota
Przeznaczone dla kotów o wadze: od 1,5 kg do 10 kg
Rodzaj: kuweta
Waga: 11 kg
Wymiary: 657 x 538 x 603 mm
Zalecany żwirek: samozbrylający

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak nabyć PetKit Purobot Max Pro 2 taniej w oleole.pl?

Oszczędzaj na PetKit Purobot Max Pro 2 w oleole.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 3. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy istnieje obecnie kod rabatowy dla produktu PetKit Purobot Max Pro 2?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować PetKit Purobot Max Pro 2 w oleole.pl
Aktualizacja promocji: 21.09.26

Czy są dostępne dodatkowe promocje dotyczące: PetKit Purobot Max Pro 2?

Tak. Dla produktu PetKit Purobot Max Pro 2 mogą obowiązywać w sklepie oleole.pl także następujące promocje:
Promocja Jesienne bestellery OleOle!. Ulubione produkty klientów z gwarancją najniższej ceny w OleOle! Tanio kupisz wybrany sprzęt AGD, RTV, smartfony i inne urządzenia. Kupuj najtaniej w OleOle! Sprawdź sprzęty, które klienci uwielbiają - z gwarancją najniższej ceny.. Obowiązuje do 01.12.26.
Promocja Przygotuj się na sezon grzewczy. Ogrzej się w chłodne dni. W OleOle znajdziesz grzejniki, termowentylatory, koce elektryczne, nawilżacze powietrza i czajniki elektryczne z gwarancją najniższej ceny. Przygotuj się do sezonu grzewczego z OleOle. Sprawdź ofertę produktów, które przydadzą Ci się w tym sezonie - w niskich cenach!. Obowiązuje do 11.03.27.
Promocja Suszarki do ubrań w swietnych cenach!. Pożegnaj się z rozwieszaniem prania - suszarki i pralko-suszarki do ubrań z gwarancją najniższej ceny w OleOle! Pożegnaj się z rozwieszaniem prania - suszarki i pralko-suszarki do ubrań z gwarancją najniższej ceny w OleOle!. Obowiązuje do 11.03.27.
Aktualizacja promocji: 21.09.26

PetKit Purobot Max Pro 2 - dystrybutor

PetKit Purobot Max Pro 2 dystrybuowany jest przez oleole.pl. oleole.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od oleole.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co PetKit Purobot Max Pro 2 od oleole.pl: 20. Produkty o najniższej cenie to: Dreame PS30 74l, PetKit Purobot Crystal Duo, UBPet C10 5l Biały, UBPet C20 3,3l Biały, Kiano AKC200 Inteligentna Luna 9l, UBPet Inteligentna samoczyszcząca C41. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Catlink, PetKit, UBPet, Neakasa, Cecotec, Dreame, Enchen, Kiano, Mova, Sponge.

Wysokość ceny PetKit Purobot Max Pro 2 na tle innych produktów w tej kategorii w oleole.pl

Cena 2299.0 zł za PetKit Purobot Max Pro 2 w oleole.pl jest powyżej średniej. Odnotowano duże zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 21.09.2026

Parametry:

EAN 6975069306278
SKU 1398658