MARETTI Bruschetta z pomidorami i oliwą
MARETTI
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 3.59 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 3.99 zł
Opis:
Bruschetta z pomidorami i oliwą Maretti to krążki pieczywa nasączone oliwą z dodatkiem soli morskiej, aromatycznych ziół i czosnku – przysmak, który wywodzi się z Włoch. Te włoskie grzanki produkowane z naturalnych składników, z najwyższej jakości ziaren pszenicy mają niemałe wartości odżywcze. Bruschetta Maretti to idealna – prosta, ale elegancka przekąska na spotkania towarzyskie. Sprawdza się jako dodatek do sałatek, mięs, pasuje do piwa. Bruschetta Maretti – najważniejsze cechy: Doskonały, wyrazisty smak Grzanki lekkie i chrupkie Najwyższa jakość składników Praktyczne opakowanieKod rabatowy frisco.pl
Aktualny kod rabatowy ważny do dnia 26.10.26. Kod 100 zł zniżki za wydane min. 400 zł na pierwsze zakupy. Zrób zakupy spożywcze online taniej! Wpisz kod rabatowy, aby otrzymać 100 zł rabatu na pierwsze zamówienie w Frisco o wartości minimum 400 zł z dostawą VANem. Z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci.Wartość zniżki: 100PLN. Przejdź do sklepu powyżej i użyj kodu: YYN44DAM4S
Aktualizacji kodu: 21.10.26 Inne obowiązujące promocje na frisco.pl
Kod dla nowych klientów 100 zł za 400 zł w Frisco. Kod daje zniżkę 100 za 400 na pierwsze zakupy dla nowych klientów, ważne do 26.10, VAN
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak kupić taniej MARETTI Bruschetta z pomidorami i oliwą w frisco.pl?
Skorzystaj z dostępnych kodów rabatowych, aby kupić MARETTI Bruschetta z pomidorami i oliwą w frisco.pl taniej. Liczba dostępnych kodów rabatowych: 2. Zobacz warunki naliczania zniżki z poniższym kodem rabatowym.
Czy dla produktu MARETTI Bruschetta z pomidorami i oliwą jest aktualnie dostępny kod rabatowy?
Tak. Dla produktu MARETTI Bruschetta z pomidorami i oliwą mogą obowiązywać w sklepie frisco.pl następujące kody rabatowe:
Aktualny kod rabatowy obowiązujący do 26.10.26. Kod 100 zł zniżki za wydane min. 400 zł na pierwsze zakupy. Zrób zakupy spożywcze online taniej! Wpisz kod rabatowy, aby otrzymać 100 zł rabatu na pierwsze zamówienie w Frisco o wartości minimum 400 zł z dostawą VANem. Z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci.
Wartość kodu: 100PLN. Wejdź do sklepu powyżej i użyj kodu: YYN44DAM4S Wartość rabatu: 100PLN.
Aktualny kod rabatowy obowiązujący do 26.10.26. Kod dla nowych klientów 100 zł za 400 zł w Frisco. Kod daje zniżkę 100 za 400 na pierwsze zakupy dla nowych klientów, ważne do 26.10, VAN
Wartość kodu: 100PLN. Wejdź do sklepu powyżej i użyj kodu: UC44CG7FJU Wartość rabatu: 100PLN.
Aktualizacji kodu: 21.10.26
Aktualizacji kodu: 21.10.26
Czy dla produktu MARETTI Bruschetta z pomidorami i oliwą istnieją inne dostępne promocje?
Aktualnie brak innych promocji, które mogą obejmować MARETTI Bruschetta z pomidorami i oliwą w frisco.pl
MARETTI Bruschetta z pomidorami i oliwą - dystrybutor
MARETTI Bruschetta z pomidorami i oliwą dystrybuowany jest przez frisco.pl. frisco.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od frisco.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co MARETTI Bruschetta z pomidorami i oliwą od frisco.pl: 766. Produkty o najniższej cenie to: BAKALLAND Baton zbożowy o sm. mlecznej krówki (bez dodatku cukru), BAKALLAND Baton zbożowy kakaowo-krówkowy (bez dodatku cukru), PRYMAT Cukier ze skórką cytryny (do ciast i deserów), SANTE CRUNCHY Baton zbożowy orzechowo-migdałowy z czekoladą, SANTE CRUNCHY Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową, SANTE CRUNCHY Baton zbożowy z bananami i czekoladą. W tej kategorii dostępne są między innymi marki BIO PLANET, LUBELLA, SANTE, KUPIEC, NESTLÉ, DAN CAKE, ONEDAYMORE, MELISSA, MELVIT, SCHAR.
Wysokość ceny MARETTI Bruschetta z pomidorami i oliwą na tle innych produktów w tej kategorii w frisco.pl
Cena 3.99 zł za MARETTI Bruschetta z pomidorami i oliwą w frisco.pl jest poniżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 21.10.2026
Parametry:
| EAN | 3800205875109 |
|---|---|
| SKU | 41127 |






