Spożywcze Produkty zbożowe

GARSO Chleb litewski borodiński żytnio-pszenny ze słonecznikiem

GARSO


6.59 zł 5.99 zł szt

Historia cen

-9%
Cena tego produktu spadła w ostatnim czasie o 9%
  • Najniższa cena w historii: 5.99 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 5.99 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Chleb litewski Borodyński z ziarnami słonecznika - krojony. Pradawna receptura oparta na 48-godzinym zakwasie oraz fermentacji zapewniającej wyjątkowe walory smakowe. Długi okres przechowywania w temperaturze pokojowej- do 6 miesięcy, dzięki procesowi pasteryzacji. Bez sztucznych dodatków, oraz konserwantów. Zawiera węglowodany złożone, które są powoli wchłaniane do organizmu, zapewnia to stabilny poziom cukru we krwi, oraz energii, przez dłuższy czas niż w przypadku białego pieczywa. Bogactwo w błonnik zapewnia przyspieszenie przemiany materii.

Kod rabatowy frisco.pl
Aktualny kod rabatowy ważny do dnia 26.10.26. Kod 100 zł zniżki za wydane min. 400 zł na pierwsze zakupy. Zrób zakupy spożywcze online taniej! Wpisz kod rabatowy, aby otrzymać 100 zł rabatu na pierwsze zamówienie w Frisco o wartości minimum 400 zł z dostawą VANem. Z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci.
Wartość zniżki: 100PLN. Przejdź do sklepu powyżej i użyj kodu: YYN44DAM4S
Aktualizacji kodu: 21.10.26 Inne obowiązujące promocje na frisco.pl
Kod dla nowych klientów 100 zł za 400 zł w Frisco. Kod daje zniżkę 100 za 400 na pierwsze zakupy dla nowych klientów, ważne do 26.10, VAN

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak kupić taniej GARSO Chleb litewski borodiński żytnio-pszenny ze słonecznikiem w frisco.pl?

Skorzystaj z dostępnych kodów rabatowych, aby kupić GARSO Chleb litewski borodiński żytnio-pszenny ze słonecznikiem w frisco.pl taniej. Liczba dostępnych kodów rabatowych: 2. Zobacz warunki naliczania zniżki z poniższym kodem rabatowym.

Czy dla produktu GARSO Chleb litewski borodiński żytnio-pszenny ze słonecznikiem jest aktualnie dostępny kod rabatowy?

Tak. Dla produktu GARSO Chleb litewski borodiński żytnio-pszenny ze słonecznikiem mogą obowiązywać w sklepie frisco.pl następujące kody rabatowe:

Aktualny kod rabatowy obowiązujący do 26.10.26. Kod 100 zł zniżki za wydane min. 400 zł na pierwsze zakupy. Zrób zakupy spożywcze online taniej! Wpisz kod rabatowy, aby otrzymać 100 zł rabatu na pierwsze zamówienie w Frisco o wartości minimum 400 zł z dostawą VANem. Z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci.
Wartość kodu: 100PLN. Wejdź do sklepu powyżej i użyj kodu: YYN44DAM4S Wartość rabatu: 100PLN.
Aktualny kod rabatowy obowiązujący do 26.10.26. Kod dla nowych klientów 100 zł za 400 zł w Frisco. Kod daje zniżkę 100 za 400 na pierwsze zakupy dla nowych klientów, ważne do 26.10, VAN
Wartość kodu: 100PLN. Wejdź do sklepu powyżej i użyj kodu: UC44CG7FJU Wartość rabatu: 100PLN.
Aktualizacji kodu: 21.10.26
Aktualizacji kodu: 21.10.26

Czy dla produktu GARSO Chleb litewski borodiński żytnio-pszenny ze słonecznikiem istnieją inne dostępne promocje?

Aktualnie brak innych promocji, które mogą obejmować GARSO Chleb litewski borodiński żytnio-pszenny ze słonecznikiem w frisco.pl

GARSO Chleb litewski borodiński żytnio-pszenny ze słonecznikiem - dystrybutor

GARSO Chleb litewski borodiński żytnio-pszenny ze słonecznikiem dystrybuowany jest przez frisco.pl. frisco.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od frisco.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co GARSO Chleb litewski borodiński żytnio-pszenny ze słonecznikiem od frisco.pl: 766. Produkty o najniższej cenie to: BAKALLAND Baton zbożowy o sm. mlecznej krówki (bez dodatku cukru), BAKALLAND Baton zbożowy kakaowo-krówkowy (bez dodatku cukru), PRYMAT Cukier ze skórką cytryny (do ciast i deserów), SANTE CRUNCHY Baton zbożowy orzechowo-migdałowy z czekoladą, SANTE CRUNCHY Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową, SANTE CRUNCHY Baton zbożowy z bananami i czekoladą. W tej kategorii dostępne są między innymi marki BIO PLANET, LUBELLA, SANTE, KUPIEC, NESTLÉ, DAN CAKE, ONEDAYMORE, MELISSA, MELVIT, SCHAR.

Wysokość ceny GARSO Chleb litewski borodiński żytnio-pszenny ze słonecznikiem na tle innych produktów w tej kategorii w frisco.pl

Cena 5.99 zł za GARSO Chleb litewski borodiński żytnio-pszenny ze słonecznikiem w frisco.pl jest poniżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 21.10.2026

Parametry:

EAN 5903240382446
SKU 144009