ELMEX Enamel Repair Pasta do zębów
ELMEX
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 17.99 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 19.99 zł
Opis:
Pomóż sobie utrzymać zdrowe zęby i chroń szkliwo używając pasty elmex Enamel Repair. Ta pasta odbudowująca szkliwo* zostala opracowana z technologią micro-repairing, która pomaga odbudować* i wzromnić szkliwo. Dzieje się to dzięki remineralizacji osłabionego szkliwa i uzupełnieniu naturalnego wapnia i innych minerałów, również wzmacniając szkliwo. Pasta chroniąca szkliwo również pomaga chronić przed codziennym atakiem kwasów, które pochodzą z jedzenia i picia. Odporność zębów może być naruszona przez ataki kwasów, które uszkadzają szkliwo prowadząc do nadwrażliwości i utraty naturalnej bieli zębów.Kod rabatowy frisco.pl
Aktualny kod rabatowy ważny do dnia 26.10.26. Kod 100 zł zniżki za wydane min. 400 zł na pierwsze zakupy. Zrób zakupy spożywcze online taniej! Wpisz kod rabatowy, aby otrzymać 100 zł rabatu na pierwsze zamówienie w Frisco o wartości minimum 400 zł z dostawą VANem. Z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci.Wartość zniżki: 100PLN. Przejdź do sklepu powyżej i użyj kodu: YYN44DAM4S
Aktualizacji kodu: 21.10.26 Inne obowiązujące promocje na frisco.pl
Kod dla nowych klientów 100 zł za 400 zł w Frisco. Kod daje zniżkę 100 za 400 na pierwsze zakupy dla nowych klientów, ważne do 26.10, VAN
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak kupić taniej ELMEX Enamel Repair Pasta do zębów w frisco.pl?
Skorzystaj z dostępnych kodów rabatowych, aby kupić ELMEX Enamel Repair Pasta do zębów w frisco.pl taniej. Liczba dostępnych kodów rabatowych: 2. Zobacz warunki naliczania zniżki z poniższym kodem rabatowym.
Czy dla produktu ELMEX Enamel Repair Pasta do zębów jest aktualnie dostępny kod rabatowy?
Tak. Dla produktu ELMEX Enamel Repair Pasta do zębów mogą obowiązywać w sklepie frisco.pl następujące kody rabatowe:
Aktualny kod rabatowy obowiązujący do 26.10.26. Kod 100 zł zniżki za wydane min. 400 zł na pierwsze zakupy. Zrób zakupy spożywcze online taniej! Wpisz kod rabatowy, aby otrzymać 100 zł rabatu na pierwsze zamówienie w Frisco o wartości minimum 400 zł z dostawą VANem. Z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci.
Wartość kodu: 100PLN. Wejdź do sklepu powyżej i użyj kodu: YYN44DAM4S Wartość rabatu: 100PLN.
Aktualny kod rabatowy obowiązujący do 26.10.26. Kod dla nowych klientów 100 zł za 400 zł w Frisco. Kod daje zniżkę 100 za 400 na pierwsze zakupy dla nowych klientów, ważne do 26.10, VAN
Wartość kodu: 100PLN. Wejdź do sklepu powyżej i użyj kodu: UC44CG7FJU Wartość rabatu: 100PLN.
Aktualizacji kodu: 21.10.26
Aktualizacji kodu: 21.10.26
Czy dla produktu ELMEX Enamel Repair Pasta do zębów istnieją inne dostępne promocje?
Aktualnie brak innych promocji, które mogą obejmować ELMEX Enamel Repair Pasta do zębów w frisco.pl
ELMEX Enamel Repair Pasta do zębów - dystrybutor
ELMEX Enamel Repair Pasta do zębów dystrybuowany jest przez frisco.pl. frisco.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od frisco.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co ELMEX Enamel Repair Pasta do zębów od frisco.pl: 62. Produkty o najniższej cenie to: SIGNAL Pasta do zębów Cavity Fighter, SIGNAL Pasta do zębów Green Tea, SIGNAL Pasta do zębów Whitening, BLEND-A-MED 3D White Arctic Fresh Pasta do zębów Extreme Mint Kiss, COLGATE Triple Action Pasta do zębów Original Mint, COLGATE Pasta do zębów Herbal White. W tej kategorii dostępne są między innymi marki COLGATE, SENSODYNE, ELMEX, BLEND-A-MED, AQUAFRESH, SIGNAL, LACALUT, MERIDOL, PARODONTAX, COREGA.
Wysokość ceny ELMEX Enamel Repair Pasta do zębów na tle innych produktów w tej kategorii w frisco.pl
Cena 20.99 zł za ELMEX Enamel Repair Pasta do zębów w frisco.pl jest powyżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 21.10.2026
Parametry:
| EAN | 8718951663480 |
|---|---|
| SKU | 147534 |






