Buty Kozaki Kozaki na obcasie

Kozaki GINO ROSSI EO-LT2354-1501-1 Brązowy ciemny - kobiece

Gino Rossi


599.99 zł szt
Darmowa dostawa

Historia cen

Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
  • Najniższa cena w historii: 599.99 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 599.99 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Kozaki GINO ROSSI EO-LT2354-1501-1 Brązowy ciemny
Kolor: brązowy ciemny
Fason: Kozaki
Rodzaj obcasa: Szpilka
Cholewka: Skóra naturalna zamsz
Styl: Codzienne
Zapięcie: Wsuwane
Sezon: Fall/Winter 2026
Wzór:
Marka: GINO ROSSI
Materiał: Skóra
Rodzaj podeszwy:
Obcas:

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak nabyć Kozaki GINO ROSSI EO-LT2354-1501-1 Brązowy ciemny - kobiece taniej w eobuwie.com.pl?

Kup Kozaki GINO ROSSI EO-LT2354-1501-1 Brązowy ciemny - kobiece w eobuwie.com.pl taniej, korzystając z kodu rabatowego. Liczba dostępnych kodów rabatowych: 1. Sprawdź warunki zniżki z poniższym kodem rabatowym.

Czy dla produktu Kozaki GINO ROSSI EO-LT2354-1501-1 Brązowy ciemny - kobiece jest aktualnie dostępny kod rabatowy?

Tak. Dla produktu Kozaki GINO ROSSI EO-LT2354-1501-1 Brązowy ciemny - kobiece mogą obowiązywać w sklepie eobuwie.com.pl następujące kody rabatowe:

Obecny kod rabatowy ważny do dnia 22.09.26. Topowe marki do -24% w Eobuwie. Wybrane obuwie i akcesoria kupisz z dodatkowym rabatem do -24% przy zakupie min. 2 rzeczy, tylko do 22.09. Tysiące ofert, najlepsze marki. Do -24% extra rabatu w Eobuwie! Rabat naliczy się w koszyku po dodaniu min. 2 rzeczy i wpisaniu kodu. Drugi produkt nie musi być objęty akcją. Tysiące propozycji dla kobiet, mężczyzn, a także dzieci.
To idealny moment, by odświeżyć garderobę stylowymi dodatkami i butami na nowy sezon. Nie zwlekaj — użyj kodu i kupuj taniej już dziś!
Wartość kodu: 24%. Wejdź do sklepu powyżej i użyj kodu: HOT Wartość rabatu: 24%.
Aktualizacji kodu: 21.09.26
Aktualizacji kodu: 21.09.26

Czy istnieją inne promocje obejmujące produkt Kozaki GINO ROSSI EO-LT2354-1501-1 Brązowy ciemny - kobiece?

Aktualnie brak innych promocji, które mogą obejmować Kozaki GINO ROSSI EO-LT2354-1501-1 Brązowy ciemny - kobiece w eobuwie.com.pl

Kozaki GINO ROSSI EO-LT2354-1501-1 Brązowy ciemny - kobiece - dystrybutor

Kozaki GINO ROSSI EO-LT2354-1501-1 Brązowy ciemny - kobiece dystrybuowany jest przez eobuwie.com.pl. eobuwie.com.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od eobuwie.com.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co Kozaki GINO ROSSI EO-LT2354-1501-1 Brązowy ciemny - kobiece od eobuwie.com.pl: 469. Produkty o najniższej cenie to: Kozaki DeeZee H190101-01 Beżowy - kobiece, Kozaki Jenny Fairy LS5869-01 Czarny - kobiece, Kozaki Altercore Daphne Faux Czarny - kobiece, Kozaki Jenny Fairy WS2759-04 Czarny - kobiece, Kozaki Jenny Fairy WS14438-02 Beżowy - kobiece, Kozaki DeeZee ZAL960638-2 Beżowy - kobiece. W tej kategorii dostępne są między innymi marki DeeZee, Jenny Fairy, Nine West, GINO ROSSI, LAUREN RALPH LAUREN, Badura, Rieker, Aldo, Guess, Bronx.

Wysokość ceny Kozaki GINO ROSSI EO-LT2354-1501-1 Brązowy ciemny - kobiece na tle innych produktów w tej kategorii w eobuwie.com.pl

Cena 599.99 zł za Kozaki GINO ROSSI EO-LT2354-1501-1 Brązowy ciemny - kobiece w eobuwie.com.pl jest podobna do średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 21.09.2026

Parametry:

EAN 5907964486947
SKU 5907964486886
Kolor brązowy ciemny
Rozmiar 37, 39
Typ Szpilka
Płeć kobiety
Grupa wiekowa dorośli