Klapki Guess FLJHO2 ELE03 Srebrny -
Guess
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 162.99 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 162.99 zł
Opis:
Klapki Guess FLJHO2 ELE03 SrebrnyKolor: srebrny
Fason: Klapki
Rodzaj obcasa: Płaski
Cholewka: Tworzywo syntetyczne
Styl: Codzienne
Zapięcie: Wsuwane
Sezon: Spring/Summer 2026
Wzór:
Marka: Guess
Materiał:
Rodzaj podeszwy:
Obcas:
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak nabyć Klapki Guess FLJHO2 ELE03 Srebrny - taniej w eobuwie.com.pl?
Kup Klapki Guess FLJHO2 ELE03 Srebrny - w eobuwie.com.pl taniej, korzystając z kodu rabatowego. Liczba dostępnych kodów rabatowych: 1. Sprawdź warunki zniżki z poniższym kodem rabatowym.
Czy dla produktu Klapki Guess FLJHO2 ELE03 Srebrny - jest aktualnie dostępny kod rabatowy?
Tak. Dla produktu Klapki Guess FLJHO2 ELE03 Srebrny - mogą obowiązywać w sklepie eobuwie.com.pl następujące kody rabatowe:
Obecny kod rabatowy ważny do dnia 22.09.26. Topowe marki do -24% w Eobuwie. Wybrane obuwie i akcesoria kupisz z dodatkowym rabatem do -24% przy zakupie min. 2 rzeczy, tylko do 22.09. Tysiące ofert, najlepsze marki. Do -24% extra rabatu w Eobuwie! Rabat naliczy się w koszyku po dodaniu min. 2 rzeczy i wpisaniu kodu. Drugi produkt nie musi być objęty akcją. Tysiące propozycji dla kobiet, mężczyzn, a także dzieci.
To idealny moment, by odświeżyć garderobę stylowymi dodatkami i butami na nowy sezon. Nie zwlekaj — użyj kodu i kupuj taniej już dziś!
Wartość kodu: 24%. Wejdź do sklepu powyżej i użyj kodu: HOT Wartość rabatu: 24%.
Aktualizacji kodu: 21.09.26
Aktualizacji kodu: 21.09.26
Czy istnieją inne promocje obejmujące produkt Klapki Guess FLJHO2 ELE03 Srebrny -?
Aktualnie brak innych promocji, które mogą obejmować Klapki Guess FLJHO2 ELE03 Srebrny - w eobuwie.com.pl
Klapki Guess FLJHO2 ELE03 Srebrny - - dystrybutor
Klapki Guess FLJHO2 ELE03 Srebrny - dystrybuowany jest przez eobuwie.com.pl. eobuwie.com.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od eobuwie.com.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Klapki Guess FLJHO2 ELE03 Srebrny - od eobuwie.com.pl: 3242. Produkty o najniższej cenie to: Klapki Nelli Blu CP50-22015 Granatowy -, Klapki Nelli Blu P3045507 Różowy -, Klapki Nelli Blu 23051905 Różowy -, Klapki Nelli Blu 23051905 Beżowy -, Klapki Jenny Fairy WFA2614-1 Beżowy -, Klapki DeeZee CEO-P3045005K Kolorowy -. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Birkenstock, DeeZee, Scholl, Guess, KARL LAGERFELD, Calvin Klein, Tamaris, Lasocki, Rieker, Tommy Hilfiger.
Wysokość ceny Klapki Guess FLJHO2 ELE03 Srebrny - na tle innych produktów w tej kategorii w eobuwie.com.pl
Cena 162.99 zł za Klapki Guess FLJHO2 ELE03 Srebrny - w eobuwie.com.pl jest poniżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 21.09.2026
Parametry:
| EAN | 7625826256979 |
|---|---|
| SKU | 305931016 |
| Kolor | srebrny |
| Rozmiar | 41, 35, 36, 37, 38, 39, 40 |
| Typ | Płaski |
| Płeć | kobiety |
| Grupa wiekowa | dorośli |

/klapki-guess-jeans-eo-gj2123-czarny-5907964025696.jpg)
/klapki-love-moschino-ja28342g0oi22100-bialy-0000306072831.jpg)
/klapki-tommy-hilfiger-th-script-flat-mule-lth-fw0fw09368-zolty-0000305960917.jpg)
/klapki-birkenstock-florida-bs-0554713-blue.jpg)
/klapki-scholl-noelle-chunky-f01218-rozowy-0000306146716.jpg)
