Klapki Crocs Classic Dazzle Glitter Clog K 213915 Srebrny -
Crocs
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 169.99 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 169.99 zł
Opis:
Klapki Crocs Classic Dazzle Glitter Clog K 213915 SrebrnyKolor: srebrny
Fason: Klapki
Rodzaj obcasa: Płaski
Cholewka: Tworzywo Croslite
Styl: Codzienne
Zapięcie: Wsuwane
Sezon: Fall/Winter 2026
Wzór:
Marka: Crocs
Materiał:
Rodzaj podeszwy:
Obcas:
Kod rabatowy eobuwie.com.pl
Sprawdź aktualny kod rabatowy, który jest ważny do 27.10.26. Do EXTRA -25% przy zakupie min. 2 rzeczy. Otrzymaj do -25% dodatkowego rabatu na tysiące produktów przy zakupie min. 2 dowolnych rzeczy w Eobuwie, do 27.10. To idealny moment, by odświeżyć garderobę stylowymi dodatkami i butami na nowy sezon.Otrzymaj zniżkę w wysokości: . Odwiedź sklep powyżej i wprowadź kod: AUTUMN
Aktualizacji kodu: 25.10.26
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak kupić Klapki Crocs Classic Dazzle Glitter Clog K 213915 Srebrny - w atrakcyjnej cenie na eobuwie.com.pl?
Możesz zaoszczędzić na produkcie Klapki Crocs Classic Dazzle Glitter Clog K 213915 Srebrny - w eobuwie.com.pl dzięki kodowi rabatowemu. Liczba dostępnych kodów rabatowych: 1. Sprawdź warunki korzystania z poniższego kodu rabatowego.
Czy jest obecnie dostępny kod rabatowy dla Klapki Crocs Classic Dazzle Glitter Clog K 213915 Srebrny -?
Tak. W sklepie eobuwie.com.pl dla produktu Klapki Crocs Classic Dazzle Glitter Clog K 213915 Srebrny - mogą obowiązywać również następujące oferty rabatowe:
Aktualny kod rabatowy ważny do dnia 27.10.26. Do EXTRA -25% przy zakupie min. 2 rzeczy. Otrzymaj do -25% dodatkowego rabatu na tysiące produktów przy zakupie min. 2 dowolnych rzeczy w Eobuwie, do 27.10. To idealny moment, by odświeżyć garderobę stylowymi dodatkami i butami na nowy sezon.
Wartość kodu: . Przejdź do sklepu powyżej i użyj kodu: AUTUMN
Aktualizacji kodu: 25.10.26
Aktualizacji kodu: 25.10.26
Czy istnieją inne promocje obejmujące produkt Klapki Crocs Classic Dazzle Glitter Clog K 213915 Srebrny -?
Aktualnie brak innych promocji, które mogą obejmować Klapki Crocs Classic Dazzle Glitter Clog K 213915 Srebrny - w eobuwie.com.pl
Klapki Crocs Classic Dazzle Glitter Clog K 213915 Srebrny - - dystrybutor
Klapki Crocs Classic Dazzle Glitter Clog K 213915 Srebrny - dystrybuowany jest przez eobuwie.com.pl. eobuwie.com.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od eobuwie.com.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Klapki Crocs Classic Dazzle Glitter Clog K 213915 Srebrny - od eobuwie.com.pl: 248. Produkty o najniższej cenie to: Klapki Crocs Classic Clog T 206990 Niebieski -, Klapki Crocs Classic Kids Clog T 206990 Żółty -, Klapki Crocs Classic Clog T 206990 Pomarańczowy -, Klapki Crocs Infant Crocs Littles™ Clog 11441 Niebieski -, Klapki Crocs Infant Crocs Littles™ Clog 11441 Biały -, Klapki Crocs Crocband Clog T 207005-725 Żółty -. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Crocs, The North Face, Tommy Hilfiger, BOSS, Bronx, Elisabetta Franchi, Guess, KARL LAGERFELD, Patrizia Pepe, Roxy.
Wysokość ceny Klapki Crocs Classic Dazzle Glitter Clog K 213915 Srebrny - na tle innych produktów w tej kategorii w eobuwie.com.pl
Cena 169.99 zł za Klapki Crocs Classic Dazzle Glitter Clog K 213915 Srebrny - w eobuwie.com.pl jest podobna do średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 25.10.2026
Parametry:
| EAN | 0198445515231 |
|---|---|
| SKU | 306208100 |
| Kolor | srebrny |
| Rozmiar | 28.29, 29.30, 30.31, 33.34, 34.35, 32.33 |
| Typ | Płaski |
| Płeć | dziewczynki |
| Grupa wiekowa | dzieci |

/klapki-crocs-swiftwater-sandal-w-203998-black-white.jpg)
/klapki-crocs-classic-clog-t-206990-blue-bolt.jpg)
/klapki-crocs-classic-lined-shorty-211380-brazowy-0000305798565.jpg)


/klapki-crocs-baya-clog-t-207012-410-granatowy-5904862581620.jpg)