Japonki Aeronautica Militare 261SC0243UCT03112 Khaki -
Aeronautica Militare
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 88.99 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 88.99 zł
Opis:
Japonki Aeronautica Militare 261SC0243UCT03112 KhakiKolor: khaki
Fason: Japonki
Rodzaj obcasa: Płaski
Cholewka: Tworzywo syntetyczne
Styl: Codzienne
Zapięcie: Wsuwane
Sezon: Spring/Summer 2026
Wzór:
Marka: Aeronautica Militare
Materiał:
Rodzaj podeszwy:
Obcas:
Kod rabatowy eobuwie.com.pl
Nie przegap aktualnego kodu rabatowego, ważnego do 27.10.26. Do EXTRA -25% przy zakupie min. 2 rzeczy. Otrzymaj do -25% dodatkowego rabatu na tysiące produktów przy zakupie min. 2 dowolnych rzeczy w Eobuwie, do 27.10. To idealny moment, by odświeżyć garderobę stylowymi dodatkami i butami na nowy sezon.Wartość rabatu: . Wejdź do sklepu powyżej i użyj kodu: AUTUMN
Aktualizacji kodu: 24.10.26
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak kupić taniej Japonki Aeronautica Militare 261SC0243UCT03112 Khaki - w eobuwie.com.pl?
Kup Japonki Aeronautica Militare 261SC0243UCT03112 Khaki - w eobuwie.com.pl taniej, korzystając z kodu rabatowego. Liczba dostępnych kodów rabatowych: 1. Sprawdź warunki zniżki z poniższym kodem rabatowym.
Czy istnieje obecnie kod rabatowy dla produktu Japonki Aeronautica Militare 261SC0243UCT03112 Khaki -?
Tak. Dla produktu Japonki Aeronautica Militare 261SC0243UCT03112 Khaki - mogą obowiązywać w sklepie eobuwie.com.pl następujące kody rabatowe:
Ważny kod rabatowy do dnia 27.10.26. Do EXTRA -25% przy zakupie min. 2 rzeczy. Otrzymaj do -25% dodatkowego rabatu na tysiące produktów przy zakupie min. 2 dowolnych rzeczy w Eobuwie, do 27.10. To idealny moment, by odświeżyć garderobę stylowymi dodatkami i butami na nowy sezon.
Wartość kodu: . Przejdź do sklepu powyżej i skorzystaj z kodu: AUTUMN
Aktualizacji kodu: 24.10.26
Aktualizacji kodu: 24.10.26
Czy są dostępne inne promocje w sklepie?
Aktualnie brak innych promocji, które mogą obejmować Japonki Aeronautica Militare 261SC0243UCT03112 Khaki - w eobuwie.com.pl
Japonki Aeronautica Militare 261SC0243UCT03112 Khaki - - dystrybutor
Japonki Aeronautica Militare 261SC0243UCT03112 Khaki - dystrybuowany jest przez eobuwie.com.pl. eobuwie.com.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od eobuwie.com.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Japonki Aeronautica Militare 261SC0243UCT03112 Khaki - od eobuwie.com.pl: 551. Produkty o najniższej cenie to: Japonki Kappa WP-800126 Błękitny -, Japonki Kappa WP-800126 Czarny -, Japonki Havaianas 41372660076 Kolorowy -, Japonki Billabong 800273 Czarny -, Japonki Juicy Couture 800291A Biały -, Japonki Havaianas 41470637598 Kolorowy -. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Tommy Hilfiger, Birkenstock, Quiksilver, Guess, Calvin Klein, Crocs, MICHAEL Michael Kors, Roxy, Teva, Tory Burch.
Wysokość ceny Japonki Aeronautica Militare 261SC0243UCT03112 Khaki - na tle innych produktów w tej kategorii w eobuwie.com.pl
Cena 88.99 zł za Japonki Aeronautica Militare 261SC0243UCT03112 Khaki - w eobuwie.com.pl jest powyżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 24.10.2026
Parametry:
| EAN | 8057630675124 |
|---|---|
| SKU | 306129931 |
| Kolor | khaki |
| Rozmiar | 40, 41 |
| Typ | Płaski |
| Płeć | mężczyźni |
| Grupa wiekowa | dorośli |

/japonki-helly-hansen-seasand-hp-2-11954-308-canyon-quiet-shade-0000302773077.jpg)
/japonki-skechers-tantric-fritz-205098-blk-black-0000303650384.jpg)
/japonki-tommy-jeans-tjw-logo-flip-flop-en0en02447-blekitny-0000305159212.jpg)
/japonki-calvin-klein-logo-webbing-strap-hm0hm02106-czarny-0000305848550.jpg)
/japonki-calvin-klein-arwa-hw0hw02956-zielony-0000305847362.jpg)
/japonki-nautica-ceo-808457-czerwony-5907964115311.jpg)